Carlisle Brass SZS01NP92SC Serozzetta Rosa Lever On Narrow Plate – Lock Euro Profile 92mm C/C 220mm X 26mm – Pair
Serozzetta rosa lever on narrow plate – lock Euro profile 92mm C/C. A simple straight lever on a Euro lock narrow backplate. It has a Euro profile keyhole 92mm c/c and operates a multipoint lock. Comes with a 10 year mechanical guarantee. Suitable for domestic and commercial use.
NOTE: This product is only available for online delivery and not for pick up from our trade counter
SKU: SZS01NP92SC Category:
Description