Carlisle Brass SZS03NP92CPRH Serozzetta Verde Lever On Narrow Plate – Lock Euro Profile (92mm C/C) Right Hand 220mm X 26mm – Pair
Serozzetta verde lever on narrow plate – lock Euro profile (92mm C/C) right hand. Lever on a Euro lock narrow backplate. A robust curved lever. It has a Euro profile keyhole 92mm c/c and operates a multipoint lock. Right Hand version. This handle is handed depending on which side the door is hinged and whether inward or outward opening. The right or left option will need to be specified when ordering. Comes with a 10 year mechanical guarantee. Suitable for domestic and commercial use.
NOTE: This product is only available for online delivery and not for pick up from our trade counter
SKU: SZS03NP92CPRH Category:
Description